Polityka prywatności

Polityka prywatności

Z dniem 25 maja 2018 weszła ustawa o nowych sposobach przetwarzania danych. W związku z tym na blogu pojawiła się ta zakładka wyjaśniająca.

Administratorem bloga o nazwie Z głowy na papier w domenie worpdress.com jest Małgorzata Gilner, czyli autorka treści na nim zamieszczanych. Kontakt poprzez adres e-mail malgorzatagilner (at) gmail.com Użytkownikiem jest każdy, kto odwiedzi blog w dowolnym celu.

Komentarze na blogu:

Przesyłając komentarz, zgadzasz się na zamieszczenie danych potrzebnych do wypełnienia formularza. W przypadku bloga zeszyturody są to formularze gotowe z szablonu bloga. Szablon stanowi motyw, który można wybrać w odpowiedniej zakładce zakładając blog na blogspot.com. Zawierają logowanie do określonych profili, które posiada użytkownik. Sam decyduje, za pomocą którego ze swoich profili skomentuje treść na blogu.

Pliki cookies

Są to pliki, tekstowe, które gromadzone są na urządzeniach końcowych, które posiada dany użytkownik odwiedzający blog. Są tam tymczasowo. Użytkownik w każdej chwili może wyczyścić historie na swoim urządzeniu. Użytkownik może sobie ustawić dowolnie w swojej przeglądarce brak przechowywania plików cookies. Jednak bez tego może nie być możliwe czytanie bloga.

Statystyka gromadzi następujące informacje:

  1. Liczba wyświetleń według kraju
  2. Liczba wyświetleń według przeglądarki
  3. Liczba wyświetleń według systemu operacyjnego
  4. Adresy URL odsyłające
  5. Witryny odsyłające
  6. Frazy wyszukiwania, kliknięcia, polubienia 

Nie zamieszczam na blogu reklam z Google Adsense. Nie posiadam Google Analytics.

%d blogerów lubi to: